Rádi vám poradíme s vašimi dotazy k objednávkám

272 015 020

receptar@mojepredplatne.cz

Kalendář Receptáře 2019

Najdete v něm na každý týden dobrou radu, tip či nápad a tak se můžete vždy těšit na každé otočení nového listu kalendáře.

59

Koupit

Ročenka Receptáře roku 2017

Všechna vydání časopisu Receptář z roku 2016 najdete pohromadě v pěkné vazbě, která se v knihovně rozhodně neztratí. Nápad jistě ocení i uživatelé iReceptáře.

249

Koupit

Edice Receptáře - Ovocné stromy

V edici se dozvíte vše o sázení ovocných stromů na Vašich zahradách a také jak na správný řez, aby byla úroda co nejbohatší.

79

Koupit

Pěstujeme bylinky — edice Receptáře

Čerstvé bylinky nám umožní kouzlit v kuchyni, zároveň prospívají zdraví.Vlastní bylinkářství můžeme založit i na balkóně či okenním parapetu.

79

Koupit

Edice Receptáře - Zelená lékárna

Pokojové či přenosné rostliny mohou být nejen dekorativní, ale i léčivé. Kromě okrasné zeleně získáte levnou a účinnou přírodní medicínu, čerstvou a stále po ruce.

79

Koupit

Velký balíček edic Receptáře

Nabídka balíčku z edice Receptáře, kde naleznete všechny redakční tituly pěkně pohromadě v jedné ucelené sadě. Balíček obsahuje celkem 15 edic.

885

Koupit

Edice Receptáře - Květiny našich babiček

Redakce časopisu Receptář se vrátila do časů našich babiček a připravila si pro vás květiny, které na našich zahrádkách jsou od pradávna doma.

79

Koupit

Edice Receptáře — Zelenina

Edice poradí jak založit svou vlastní zeleninovou zahrádku a navíc získáte tipy co dělat, když je máte málo místa.

79

Koupit

Edice Receptáře — Zahrádkářův rok

Chcete se ze zahrady těšit od jara do zimy? Víte kdy je ten správný čas pro výsadbu? Redakce časopisu Receptář pro Vás připravila novou Edici Zahrádkářův rok.

79

Koupit

Edice Receptáře — Zdraví do kapsy

Přiručka pro ty, kteří chtějí žít zdravě. Tipy a způsoby jak žít zdravě a dlouho. Publikace Zdraví do kapsy zájemcům radí, jak nastartovat své zdraví k pohodě.

79

Koupit

Naše ryby — edice Receptáře

Přinášíme atlas ryb, s jehož pomocí se naučíte snadno rozpoznávat jednotlivé druhy ryb žijící v našich vodách. Je určen nejen rybářům, ale i milovníkům přírody.

79

Koupit

Pečeme perníčky — edice Receptáře

Tradiční perníčky s vánočními motivy je lepší připravovat s předstihem: Kdo neuhlídá rodinu, má pak čas upéci výborné cukroví ještě jednou!

79

Koupit

Houby — edice Receptáře

Pro všechny milovníky houbaření vydává redakce Receptáře další edici, která obsahuje výborné recepty i návody na pěstování hub.

79

Koupit

Cukety a dýně — edice Receptáře

Cukety a dýně už se v našich kuchyních docela zabydlely. Vše, co o této chutné a zdravé zelenině potřebujete vědět, se dozvíte v nové publikaci z Edice Receptáře.

79

Koupit

Choroby a škůdci doma i na zahradě

Kdo s láskou pečuje o rostliny, dočká se kvetoucí a plodné zahrady. Ovšem pokud se objeví choroby a škůdci, může vše přijít vniveč.

79

Koupit

Rajčata — edice Receptáře

Pěstujete rajčata? Myslíte si, že už o nich všechno víte? Publikace z Edice Receptáře vás může vyvést z omylu! Ale také vám poradit.

79

Koupit

Brambory — edice Receptáře

Oblíbená zelenina vhodná pro přípravu mnoha odlišných pokrmů láká také k pěstování na zahradě. Nový svazek Edice Receptář přináší pěstitelské rady a tipy.

79

Koupit

Ročenka Receptáře roku 2016

Všechna vydání časopisu Receptář z roku 2016 najdete pohromadě v pěkné vazbě, která se v knihovně rozhodně neztratí. Nápad jistě ocení i uživatelé iReceptáře.

199

Koupit